Manchester United yine reddedildi!

Transfer döneminin en çok konuşulan ismi olarak dikkat çeken Jadon Sancho için Manchester United’ın sunduğu 92 milyon sterlinlik teklif Borussia Dortmund tarafından reddedildi.

Transfer döneminin başında 50 milyon sterlin ile kapıyı açan Manchester United; teklifini 92 milyon sterline (100 milyon euro) kadar yükseltmesine rağmen Alman temsilcisinden olumlu yanıt alamadı.

Manchester United’ın yoğun ilgi gösterdiği İngiliz futbolcu için emin adımlar sergileyen Dortmund, oyuncunun minimum bir sezon daha Almanya’da kalacağını belirtti. Dortmund kulübünün ardından kaptan Marco Reus da Sky in Germany‘e verdiği demeçte Sancho’nun bir yıl daha Dortmund formasını giyeceğini vurguladı.

Transfer döneminin başından itibaren Jadon Sancho tranferine kenetlenmiş olan Manchester United, rakiplerine oranla transferde etkisiz kaldı. Manchester United’ın eski kaptını Gary Neville ise geçtiğimiz ay Sancho transferinin tamamlanamaması durumunda; daha fazla ısrarcı olmaktansa zaman kaybetmeden alternatiflere yönelmek gerektiğini söyledi.