Zıdane’ın Londra fotoğrafları ortalığı karıştırdı

Zinedine Zidane’ın eşi Veronique ile Londra’dan paylaştığı fotoğraflar bir anda gündeme bomba gibi düştü. Londra’daki United kulüp ofisinin yakınlarından fotoğraf paylaşan Fransız menajer “Mourinho’nun yerine Zidane geliyor” söylentilerini bir anda tekrar başlatmış oldu.

Premier Lig’de sezon başından beri ismi tartışmaların gündeminde yer alan Mourinho’nun yerine Zidane’ın düşünüldüğü iddiaları henüz sezon başlamadan ortaya atılmış ancak bir hareketlilik yaşanmamıştı.

Diğer yandan son 48 saat içinde Kırmız Şeytanlar’ın yaşadığı krizler sonrası Zidane’ın İngiltere’de görüntülenmesi iddiaları yeniden gündeme taşımaya fazlasıyla yetti.

Özellikle Mourinho’nun sabah idmanında Pogba ile yaşadığı tartışmanın basına yansıması, Pogba’nın Wolves maçı sonrası yaptığı açıklamaların ardından ikinci kaptanlık görevinden alınması gibi gelişmeler kulüp içi tansiyonun hayli yüksek olduğunu gözler önüne sermişti.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken yakın zamanda menajerliğe geri dönmeyi planladığını açıklayan “Zizou” Manchester şehrinin kırmızı tarafına geçeceği şeklinde yorumlanıyor. 46 yaşındaki Fransız çalıştırıcı ve Jose Mourinho için geleceğin nasıl şekil alacağı şimdiden merak konusu.