Zaha gönülleri fethetti!

Wilfried Zaha, Crystal Palace Ladies amatör oyuncuları için kulübe maddi destekte bulundu. Zaha, Crystal Palace Ladies futbol takımının amatör futbolcularının maddi destek bulamamaları ve sponsorsuzluktan dolayı takımda yer alamayacak olmalarına kayıtsız kalmadı ve kulübe yardımda bulundu.

Crystal Palace Ladies tarafından kulübün web sitesinde, Zaha’nın desteğini duyuran bir açıklama yayınlandı. Yayınlanan açıklamada “Wilf Zaha’nın amatör oyuncularımızın gelişimini desteklemek için önemli bir mali katkı yapmak üzere kulüple iletişime geçtiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.” ifadeleri yer aldı.

Yapılan bir diğer açıklama şu şekildeydi: “Herkes Zaha’nın Crystal Palace için ne anlam ifade ettiğini biliyor, O, Crystal Palace Ladies altyapısının da yeni nesiller için aynı önemi vermesini istiyor.”.

FA Kadınlar Şampiyonası, geçen ay kulüple yeni bir sözleşme imzalayan Zaha’ya bu güzel jesti için Twitter aracılığıyla teşekkür mesajı yolladı. Teşekkür mesajına cevap veren Zaha, “Sorun değil, yardım ettiğim için mutluyum.” diye belirtti.