Xisco: “Herkes çok çalışıyor, bundan memnunuz!”

Watford menajeri Xisco Muñoz, takımının hazırlık kampı sürecini ve durumunu değerlendirdi. Watford’un resmi kanalına açıklamalarda bulunan Xisco, takımı hakkında olumlu düşünceler paylaştı.

Takımının şu ana dek çıktığı 3 hazırlık maçından da galibiyetle ayrılmasını olumlu karşılayan Xisco, oldukça verimli bir çalışma programı eşliğinde çalıştıklarını dile getirdi. Xisco, “Herkes çok çalıştı. Oyunculardan çok memnunum çünkü üç haftadır yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu oyunlarda yenilikler denemek ve kazanmak her zaman önemlidir. En önemlisi de mükemmel olduğu için aynı tavırla devam ediyoruz olmamız bizi oldukça mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

Oynanan futbol hakkında görüşlerini sürdüren Xisco; “Çok iyi hareketlerimiz oldu, oyuncular yeteneklerini gösterdi ve çok iyi oynadılar. Ne istediğimizi anladılar, bunu sahada gösterdiler. Çocukları tebrik ederim, üç hafta içinde çok sıkı çalıştılar ve güçlü bir zihniyetleri vardı” dedi.

Hazırlık sürecinden akademiden kadroya dahil olan oyuncular hakkında da konuşan Munoz, genç oyuncuların gösterdikleri performanstan memnun kaldığını söyledi. Genç oyuncuların sahada buldukları şansları iyi değerlendirmesinin kendisini rahatlattığını belirten Munoz; zaman zaman genç oyunculara ihtiyaç duymaları halinde onlara güvendiğini vurguladı. Munoz, “Akademi’den gelip bizimle çalışan oyuncular oynamak için hazırdı. Bu bir menajer için çok rahatlatıcı çünkü bazen bazı oyunculara ihtiyaç duyarsanız, sizin için her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar ve bugün maçta gösterdiler. Onlar adına mutluyum ve onları takip ediyorum” dedi.

Kaynak: https://www.watfordfc.com/