Woodward’ın inancı tam!

Manchester United Başkan Yardımcısı Ed Woodward, Ole Gunnar Solskjaer’in Old Trafford’da başarılı olacağına inandığını dile getirdi.

Manchester United, Premier Lig’de beşinci sırada olmasına rağmen Avrupa Ligi ve FA Cup heyecanıyla yoluna en az kayıpla devam etmek istiyor. Ed Woodward, devre arasında takıma katılan Bruno Fernandes ile takımın iyi bir ivme yakaladığını ve daha iyiye gideceğine inandığını söyledi. Woodward, “Sezonun son üçte birlik kısmına girerken Premier League, Europa League ve FA Cup’da güçlü bir son için bastırıyoruz. Getirdiğimiz oyuncular ve akademimizden gelen oyuncular açısından birçok değişiklikle takım kadromuzda ilerleme kaydetmeye devam ettik. Hepimizin üzerinde çalıştığı uzun vadeli başarıyı sağlamanın temeli, Ole ile futbol planımızı ve futbol vizyonumuzu uygulamaya dayanıyor” dedi.

Kulübün içinde bulunduğu finansal durumu da açıklayan Woodward, “Kulüp, gelir borcunu 560 milyon £ ile 580 milyon £ arasında tutarken, net borç yüzde 23,2 oranında artarak 391,3 milyon sterline yükseldi. Yıl içinde 73,6 milyon sterlinlik artış nakit ve nakit eşdeğerlerindeki genel bir düşüşten dolayı gerçekleşti. Brüt USD borç değişmedi” ifadelerini kullandı.

Leave a Comment