Wolverhampton’dan bir imza daha!

Nuno Espirito Santo yönetiminde başarılı dönemler yaşayan Wolverhampton, bir başka genç ve yetenekli oyuncusu ile kontrat yeniledi. Wolverhampton, resmi sitesinden Pedro Neto ile beş yıllık yeni sözleşme imzalandığını duyurdu.

2019 yazında Lazio’dan 15 milyon sterlin karşılığında Wolverhampton’a transfer olan ve geleceğin önemli yıldızlarından biri olarak anılan Pedro Neto, şu ana dek Wolves formasını 52 resmi maçta terletti ve 6 gol kaydetme başarısı gösterdi.

İmzaladığı yeni sözleşmeden mutluluk duyduğunu dile getiren 20 yaşındaki oyuncu, kulübünün resmi sitesine açıklamalarda bulundu. Neto, “Burada olmak harika. Burada olmayı seviyorum; inşa ettiğimiz aile, tüm kulüp, benim için harikaydı, bu yüzden çok mutluyum. Bu yeni anlaşma çok çalıştığımı gösteriyor ve bunu bekliyordum. Her zaman oyunumu geliştirmek için çalışıyorum, bu yüzden her şey beraberinde geliyor. Her gün çok çalışıyorum, bu yüzden bundan çok memnunum ve şimdi çalışmaya devam edeceğim. Size hiçbir şey verilmediğini tekrar tekrar söylüyoruz, bu yüzden çok çalışmalısınız ve son bir buçuk yılda yaptığım şey her gün çok çalışmak, gelişmeye ve takım arkadaşlarımdan yeni şeyler öğrenmeye devam etmek” ifadelerini kullandı.