West Ham’ın Lingard hayalleri suya düştü!

Geçtiğimiz sezona performansıyla damga vuran Jesse Lingard’ın yeniden West Ham United’a katılma ihtimali yüzde 10’dan fazla değil.

Çekiçlere geçtiğimiz sezon kiralık olarak katılan ve tüm futbol severleri büyüleyen performansıyla adeta bir peri masalı yazan Jesse Lingard’ın kariyerine Manchester United formasıyla devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor. West Ham’da gösterdiği performansla Euro 2020 öncesi hazırlık maçları için İngiltere Milli Takımı’na seçilen 28 yaşındaki isim turnuva kadrosuna da adını yazdırmayı başarmıştı.

Geride bıraktığı muhteşem sezonun ardından Kırmızı Şeytanlar’ın patronu Ole Gunnar Solskjaer’in Jesse’yi planlarına dahil ettiği ve oyuncuyu kadrosunda tutmak istediği basına yansıdı. Buna karşın hem kulübün hem de taraftarların kahramanı haline gelen Lingard’ın geri dönmesini isteyen Londra ekibinin şansları düşük de olsa oyuncudan vazgeçmek istemediği belirtildi.

Lingard’ın önümüzdeki sezon sonu sözleşmesinin sona erecek olması ve United’ın oyuncudan gelir elde etmek isteyebileceği fikri Londra ekibinin düşük ihtimal senaryosunu bir süre daha canlı tutacağa benziyor.

Kaynak: https://www.skysports.com/