West Ham, Samir Nasri transferi için şüpheli!

Skysport’un haberine göre West Ham United, Samir Nasri ile sözleşme imzalama konusunda oyuncunun sağlık sorunları ve formsuzluğundan dolayı emin olamıyor.

Tecrübeli oyuncu geçtiğimiz pazartesi günü kulüp tarafından teste sokuldu. Ancak Fransız oyuncunun test sonuçları olumlu bir sonuç yaratmadı. Nasri’nin tekrar Premier Lig’de oynayabilecek fitness seviyesine ne kadar sürede ulaşacağı West Ham cephesinde şüpheler oluşturdu. West Ham’ın Nasri ile 6 aylık bir anlaşma yapması bekleniyordu.

Manuel Pellegrini’nin Manchester City döneminde birlikte çalıştığı oyuncu ile West Ham United’da tekrar buluşmak istediği İngiltere basınında yer almaya devam ediyor. Nasri kasım ayından itibaren serbest antrenmanlar yapmaya başlamıştı.

Fransız oyuncu en son gündeme men cezası ile gelmişti. Nasri, Dünya Anti-Doping Ajansı tarafından belirtilen kuralları ihlal ettiği için futboldan men cezası yemişti. Aldığı ceza öncesi Antalyaspor forması giyen Samir Nasri uzun zamandır futboldan uzak durumda.

İngiliz basınında yer alan haberlere göre Pellegrini’nin yakın zamanda cezası sonlanacak 31 yaşındaki futbolcu ile sözleşme imzalayarak, sakatlık geçiren ve futboldan uzun bir süre uzak kalacak olan Andriy Yarmolenko’nun boşluğunu doldurmak istediği belirtildi.

Kaynak: www.skysports.com