Villa’nın teklifi yetersiz kaldı!

Newcastle United ile Callum Wilson transferinde rekabet halinde olan Aston Villa, Bournemouth’tan istediği cevabı alamadı. Aston Villa’nın oyuncu için sunduğu 15 milyon sterlinlik teklif, Bournemouth tarafından reddedildi.

Premier Lig’e geçtiğimiz sezon itibariyle veda eden Bournemouth, yıldız golcüsü Callum Wilson için teklifleri dinlemeye devam ediyor. Aston Villa’nın 15 milyon sterlinlik teklifini reddeden Bournemouth, karşı taraftan yeni bir teklif bekliyor.

Aston Villa dışında oyuncu ile ilgilenen Newcastle United ise Wilson için Ritchie’yi de transfer görüşmelerine eklemek istiyor. Newcastle United forması giyen Matt Ritchie’nin ailesi hala Bournemouth’ta yaşamaya devam ediyor.

Premier Lig’e veda etmesiyle yıldız isimlerini sırayla kaybeden Bournemouth, şu ana kadar Ramsdale, Ake ve sözleşmesini yenilemediği Fraser ile yollarını ayırdı. Callum Wilson’ın tekrar Premier Lig’de forma giymek istemesi, oyuncunun potansiyel transferini onaylar nitelikte. 2014 yılında Bournemouth’a katılan İngiliz forvet takımı için 180 maçta 67 gol kaydetti.