Vieira: “Rekabet etmeye hazır olacağız!”

Cyrstal Palace menajeri Patrick Vieira, zorlu Chelsea mücadelesi için katıldığı basın toplantısında konuştu.

Bir dönem kiralık olarak çalıştığı Chelsea oyuncusu Conor Gallagher hakkında Patrick Vieira: “Beklediği kadar oynamadığı için bu onun için zor oldu. Mücadeleye devam etmeli ve menajere bunu göstermeli. Takıma girmek istiyor, bunun üstesinden gelmeli.”

Milli aranın ardından futbola dönüşleri hakkında Patrick Vieira: “Antrenman zorluydu çünkü en son rekabetçi bir oyun oynadık ve oldukça uzun zaman önceydi. Oyuncuların odaklanmasını sağlamak kesinlikle zordu. Ama maçı sabırsızlıkla bekliyoruz. Premier Lig’in en iyi takımlarından biriyle karşılaşacağız ve buna hazır olacağız. Son birkaç haftadır iyi çalışıyoruz, rekabet etmeye hazır olacağız.”

Graham Potter ile karşılaşacak olması hakkında Patrick Vieira: “Brighton’da neler yaptığını ve Şampiyonlar Ligi’nde oynanan ilk maçı analiz etmeye bakıyoruz. Daha iyi bir şekilde performans göstermemize izin vermek için alabileceğimiz bir şey olup olmadığını görmek istiyoruz. Bir yönetici birkaç yıl iyi çalıştığında, en iyi takımlardan birinde elbette bir şansı hak eder. Son birkaç yıldaki siciline baktığınızda, Brighton ile fevkalade iyi gidiyordu ve bugün Chelsea ile birlikte olması gayet doğal. Cumartesi günkü maçtan sonrası için ona en iyisini diliyorum.”

Kaynak: https://www.cpfc.co.uk/