Vieira: “Olmak istediğimiz yerdeyiz!”

Crystal Palace patronu Patrick Vieira, Aston Villa maçı için katıldığı basın toplantısında değerlendirmelerde bulundu.

Conor Gallagher ve Tyrick Mitchell’in sezonun genç oyuncusu adaylığı hakkında Patrick Vieira: “Bu sezon gerçekten çok iyiydiler. Her hafta oynuyorlar, gerçekten iyi performans gösteriyorlar. Her ikisi de İngiltere tarafından çağrıldı, bu ileriye doğru büyük bir adım. Bu kulüp için de iyi çünkü bu sezon iyi şeyler yaptığımızı gösteriyor.”

Premier Lig’de sezonun menajeri ödülüne aday gösterilmesi hakkında Patrick Vieira: “Bu tür bir ödüle aday gösterilmek her zaman için iyidir. Aday olabilmek için her şeyin yolunda gitmesi gerekiyor. Kulüp performans göstermeli, oyuncular performans göstermeli ve sezonda neler başardığınızı göstermek için böylesine bir ödül gayet iyi duruyor.”

Sezonun geri kalanı hakkında Patrick Vieira: “Sezonu iyi bitirmek ve kendimize bakmak istiyoruz, aynı zamanda takımın potansiyelini en üst düzeye çıkardığımızı söylemek için çaba gösteriyoruz, şu an olmak istediğimiz yerdeyiz. Geçtiğimiz yaz sezonunu ilk 10’da bitirmek futbol kulübü için gerçekten iyi bir başarı olur demiştik. Bundan sonrası kendimizi nasıl geliştirebileceğimiz ve kulübü geliştirmek için hangi oyuncuları getirebileceğimizle ilgili. Bu üç maçı elimizden geldiğince iyi bitirmek ve ardından oyunun bölümlerini analiz ettikten sonra doğru bir şekilde geliştirmemiz gerekiyor. Şu an bir bütün olarak sezon hakkında konuşmak için doğru zaman değil. Bir futbol kulübü olarak yapmak istediğimiz şey, kendimizi geliştirmek için zorlamak. Oyuncular da kendilerini geliştirmek için zorlanmak istiyorlar. İyi çalışmalı, hırslı olmalıyız ama sezonu doğru zamanda özetleyeceğiz.”

Kaynak: https://www.cpfc.co.uk/