Vieira: “Ne elde etmek istediğimizi biliyoruz!”

Crystal Palace patronu Patrick Vieira, Leicester City maçı için düzenlenen basın toplantısında hedeflerinden ve takımından bahsetti.

Sakatlıklar hakkında Patrick Vieira: “Herkes iyi hissediyor. Nathan Ferguson geri adım attı ama onun dışında herkes antrenman yapıyor olacak.”

Sezonu Leicester City’nin üstünde bitirme şansları hakkında Vieira: “Bu omuzlarımızda istediğimiz türden bir baskı. Ligde daha yüksek olmak istiyoruz ve daha yüksek olmak için Leicester’a karşı gerçekten iyi bir sonuç almanız gerekiyor. Sonuç önemli her zaman olduğu gibi önemli olacak çünkü ligde rahat olmamıza yardımcı olacak, ancak performans olarak nasıl oyunculara meydan okumak istiyoruz. Arsenal’e karşı oynanan oyun olumluydu, ancak hala geliştirmemiz gereken yönler var.”

Wilfried Zaha’ya olan güveni hakkında Patrick Vieira: “Bu, ekibin yeteneğine güvenmek için herkesin gücünü görüyoruz. Elbette Wilfried bizim için çok büyük ve önemli bir oyuncu. Onunla daha güçlüyüz. Ligdeki her takımın bu farkı yaratabilecek bir oyuncusu var ve Wilfried de öyle. İyi oynamasına, pozisyonlar yaratmasına ve goller atmasına sevindim.”

FA Cup yarı finali hakkında Vieira: “Benim düşüncemde veya oyuncuların düşüncesinde değil. Leicester için ilk 11’e bir etkisi olmayacak. FA Cup’ı düşünmek bu maçtan sonra yeterli zamanımız var.”

Sezonunun geri kalanı hakkında Patrick Vieira: “Normal toplantılarımızı yapıyoruz ve aynı antrenman programımız devam ediyor. Yaklaşım gerçekten iyi ve ne elde etmek istediğimizi biliyoruz.”

Kaynak: https://www.cpfc.co.uk/