Tuchel: “Elimiz kolumuz bağlı!”

Brentford maçı için kameraların karşısına çıkan Chelsea patronu Thomas Tuchel, oyuncuları hakkında özel düşüncelerini dile getirdi.

Sakatlıklar hakkında Thomas Tuchel: “Hafta sonu oynanacak maç için bizimle birlikte olmayan sadece Ben Chilwell ve Callum Hudson-Odoi var. Reece James oynamak için gayet hazır gözüküyor. Takım olarak sahaya çıkmak için hazır bir şekilde bekliyoruz.”

Cesar Azpilicueta’nın geleceği hakkında Thomas Tuchel: “Evet, bunun olacağını biliyordum çünkü ne zaman olacağının tam olarak farkındaydım. Bu iyi bir şey; bizim için iyi bir haber. Onun takımda kalmasını bekliyorum. Onunla bir kontratımız var, o bizim kaptanımız, bu yüzden kalma olasılığı çok yüksek.”

Antonio Rudiger ve Andreas Christensen hakkında Thomas Tuchel: “Başka bir kulüp olsaydım onunla [Rudiger] tanışmaya çalışırdım. Yine de şu an için o bizim oyuncumuz ve işler bizim için çözüldüğünde oyuncumuz olarak kalması için iyi bir şansımız olduğunu düşünüyorum. Şu anki durum bu. Elimiz kolumuz bağlı, onunla konuşup herhangi bir teklif sunamayız, menajerleriyle pazarlık yapamayız veya yeniden müzakere edemeyiz. Yani diğer teklifleri dinlerse bu yeterince adil olacak. İşler böyle ilerliyor ama hala kendime güveniyorum. Andreas’a gelirsek, söylentileri duyduk, aynı söylentileri bizler de duyduk. Sizin için bir doğrulamam yok çünkü şu anda Andreas ile bu konuda henüz konuşmadım. Ama dediğim gibi aynı söylentileri duyduk.”

Kaynak: https://www.chelseafc.com/