Tuchel: “Belki hamle yapmayız!”

Chelsea patronu Thomas Tuchel, Leicester City mücadelesi için katıldığı basın toplantısında kişisel düşüncelerini dile getirdi.

Takımıyla anılan Wesley Fofana hakkında konuşan Thomas Tuchel: “O bizim oyuncumuz değil. Bu onların kararı ve nerede kalması gerektiğini onlar bilir.”

Yeni transfer hamlelerinin gelip gelmeyeceği hakkında konuşan Thomas Tuchel: “Bazı fikirlerimiz var ama belki kimse gelmez. Artık uzun bir zamanımız yok, belki hamle yapmayız.”

Tottenham karşılaşmasında gördüğü kırmızı kart nedeniyle Leicester City maçında olmamasını bekleyen Thomas Tuchel: “Evet, bize ulaşan bilgileri ve soruları yanıtladık, şimdi son yanıtı bekliyoruz. Ancak bunun hiçbir şeyi değiştireceğini sanmıyorum. Yedek kulübesinden yasaklanacağımı düşünüyorum, o kadar.”

N’Golo Kante’nin sakatlık nedeniyle en az dört hafta daha sahalardan uzak kalacağını söyleyen Tuchel: “Onun yerini doldurmak çok zor, o eşsiz bir oyuncu ve sezon öncesi dönemden sonra onun hakkında umut doluyduk, ancak tamamen değişmek için öyle olduğunu düşünmüyorum. Şu an en az dört hafta sahalardan uzak kalmasını bekliyoruz.”

Kaynak: https://www.chelseafc.com/en