Transfer dedikoduları son buldu!

Wolverhampton, Meksikalı golcüsü Raul Jimenez ile sözleşme yeniledi. Jimenez attığı imza ile sözleşmesini 4 yıl uzatmış oldu.

Kendisini 2024 yazına dek Wolverhampton’da tutacak olan sözleşmeye imza atan Raul Jimenez’in adı birçok dünya devi ile anılıyordu. Arsenal ve Manchester United’ın yakından takip ettiği golcü oyuncu, Wolves ile kontratını yenileyerek transfer dedikodularının sonunu getirdi.

Yeni sözleşmesinin ardından düşüncelerini dile getiren Jimenez, “Burada olmaktan ve bu harika kulüp için oynamaktan çok memnunum. Küçüklüğümden beri sadece oynamak istedim, zevk almak, yaşamak istedim ve bu yüzden buradayım. Bana sahada önemli bir adam olma konusunda tüm güveni ve fırsatı veriyorlar. Avrupa’ya geldiğimde aradığım şey buydu ve takımımla devam ettiğim için çok mutluyum. Çok ikna etmek gerekmedi! Evet demek benim için kolaydı çünkü başından beri aradığım buydu. Son iki sezonda çok iyi performanslar gösterdik, bu yüzden bu kulübün özel bir şeyi olduğunu biliyordum ve burada büyük bir ailenin parçasıyım” ifadelerini kullandı.

Transferde önemli isimleri kadrosuna katan Wolves, bu hafta içinde Raul Jimenez’den önce kaptan Conor Coady ile de sözleşme yenilemişti.