Solskjaer taraftarların geri dönüşünden dolayı heyecanlı!

Manchester United menajeri Ole Gunnar Solskjaer, West Ham mücadelesi ile stadyumlara geri dönen taraftarları dört gözle beklediğini söyledi.

Yarın Londra Olimpiyat Stadı’nda West Ham ile karşılaşacak olan Manchester United‘da patron Ole Gunnar Solskjaer, taraftarların sayılı bile olsa sahalara geri dönüşünün kendisini heyecanlandırdığını belirtti. Taraftarların stadyumlara geri dönüşünü değerlendirlen Solskjaer, “Hayranların önünde oynamak harika olacak; dört gözle bekliyoruz. Tabii ki bizim taraftarlarımız olmayacak ama sadece enerjiyi kullanmalıyız ya da kendimizi geliştirip onları sessiz kılmalıyız. Umarım onları sinirlendirebiliriz. Bunu dört gözle bekliyoruz. Taraftarları tekrar stadyumda görmek harika. Elbette, Old Trafford’da da istiyoruz. Umarım bunu yakında anlarız çünkü futbol aynı değil. Aynı olmadı. Tabii ki, Çarşamba gecesinden sonra biraz hayal kırıklığına uğradık, ancak umarım yarın gücümüzü taraftarların önünde tekrar gösteririz” dedi.

West Ham United maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında takımının kondisyonunu ve durumunu da değerlendiren Solskjaer, “Omzundan yaşadığı sorun PSG’ye karşı maçı tamamlamasını engelledi. Marcus bizimle tam olarak idmanlarda yer almadı. Tedavi görüyor ve umarım seyahat eden ekibin bir parçası olur. Antrenmanların ardından tedavisi sürüyor. Luke henüz hazır değil ama geniş bir kadroyla hazırlıklarımız sürüyor. Çarşamba gününden sonra hayal kırıklığımızı unutmalıyız. Güçlü bir ekibiz fakat sorunlarla karşılaşabiliyoruz. West Ham maçı kolay olmayacak biliyoruz ama kendi oyunumuzu oynamak için sahada olmalıyız” diye konuştu.

Kaynak: https://www.manutd.com/