Solskjaer, “Rooney, United menajeri olabilir”

Manchester United patronu Ole Gunnar Solskjaer, kendisi gibi eski bir United futbolcusu olan Wayne Rooney’nin gelecekte United için uygun bir menajer olabileceğini söyledi.

Ole Gunnar Solskjaer, Wayne Rooney’nin gelecekte Manchester United yöneticisi olacağına inanıyor. Derby forması giyen Rooney bu gece FA Cup’ta efsane olduğu Manchester United ile karşı karşıya gelecek.

Çarşamba günü yapılan basın toplantısında Rooney’nin gelecekte Manchester United’da menajer olabilmesi tartışılırken Solskjaer; “Ne kadar işe girdiğinize ve ne kadar istediğinize bağlı çünkü hayatınızı ele geçiriyor. Bu, United için oynadıktan sonra ikinci en iyi işim. Eminim işimi yapmak isteyen birçok eski oyuncu ve menajer vardır. Rooney de gelecekte bu kulüp için bir menajer olabilir” dedi.

Basın toplantısında kupa kazanmak istediğini açık bir şekilde belirten Norveçli teknik adam, “Eskiden bir sezon içinde kaybedeceğiniz maçları seçseydiniz, Carabao Cup ve ligden birkaç maçı söyleyebilirdiniz. Artık tüm kulvarlar zorlaştı. Ligde çok güçlü takımlar yer alıyor. Liverpool harika bir takım olmasına rağmen rakibi yok diyemezsiniz. FA Cup’ta ise herkes herkesi yenebilir gibi duruyor. Buranın sırrı bu” ifadelerini kullandı.

Leave a Comment