Solskjaer, Pogba’yı kaptanlıkla kandıracak!

Son zamanlarda adı yine Real Madrid ile anılmaya başlayan Paul Pogba için Ole Gunnar Solskjaer farkı stratejiler düşünüyor. Daily Mail’de yayınlanan haberde Ole Gunnar Solskjaer’in Fransız oyuncuyu kaptanlık ile ikna etmek istediği belirtildi.

Son haftalarda formu tekrar düşüşe geçen ve tribünlerin hedefinde olan Pogba için Real Madrid ismi yine gündeme gelmeye başladı. Zidane yönetiminde bu yaz transfere büyük meblağlar harcaması beklenen Real Madrid’e oyuncusunu kaptırmak istemeyen Solskjaer, işin içinden nasıl çıkacağını düşünüyor.

Manchester United’ın mevcut kaptanı olan Antonia Valencia gelecek ay takımdan ayrılıyor, onun yokluğunda bu sezon kaptanlık bandını taşıyan isim ise Ashley Young olmuştu. Yayınlanan haberde Solskjaer’in gelecek sezon öncesi ekibiyle bu konuyu çözerek takımın birinci kaptanı olarak Pogba’yı düşündüğü vurgulandı.

Telegraph’da ise takımdan ayrılma konusunda kararsız olan Pogba için istenilen ücretin 160 milyon sterlin olduğu yazıldı. Yıldız ismi Real Madrid formasıyla görmek isteyen Zidane için ise yönetimden veto geldiği belirtildi.

Leave a Comment