Solskjaer, “Pogba hiçbir yere gitmiyor”

Ole Gunnar Solskjaer, Real Madrid’in yorumlarına rağmen Paul Pogba’nın Manchester United’da mutlu olduğunu söyledi.

Manchester United menajeri Ole Gunnar Solskjaer, Paul Pogba’nın Real Madrid ile adının anılması üzerine konu hakkında düşüncelerini söyledi. Solskjaer, orta saha oyuncusunun Old Trafford’da kalmaktan mutluluk duyduğunu vurguladı.

Milli arada önemli açıklamalara imza atan Pobga, Real Madrid’de oynamanın herkes için bir hayal olduğunu söylemişti. Yaklaşık 15 gün önce Real Madrid ile tekrar anlaşan Zinedine Zidane’ın dün gün içinde Pogba ile ilgili açıklamalar yapması Solskjaer’i kameraların karşısına itti. Kendisiyle birlikte Pogba’nın Manchester’da kalması gerektiğini belirten Solskjaer, “Paul burada mutlu, iyi oynuyor. Uluslararası mola esnasında bunun nedenleri hakkında konuşmalar yapıldı. Sorunlardan biri, oyuncuların basın için her zaman müsait olmalarıdır. Bu konuda büyük açıklar var, o sadece Real Madrid’de oynamak isteyen oyuncular hakkında açık bir ifade verdi. O kendisi hakkında konuşmadı” dedi.

Manchester United ile uzun vadeli bir anlaşmaya imza atan Ole Gunnar, sezon sonunda sözleşmesi bitecek oyuncular hakkında da konuştu. Ander Herrera ve Juan Mata hakkında nasıl bir karar alınacağı merakla beklenirken De Gea ile de uzun vadeli bir kontrat için henüz çalışmalar başlamadı. Müzakerelerin hız kazanacağını belirten Solskjaer, “En azından şimdi kontrat teklif edilen oyunculaa menajerlerinin kim olacağını biliyor. Burada uzun vadeli olacağımı biliyorum artık sadece benim tavsiyelerim değil takım olarak kararlar almalıyız” diye belirtti.

Kaynak: www.skysports.com

Leave a Comment