Solskjaer, “Pogba ara transferde ayrılmayacak”

Manchester United menajeri Ole Gunnar Solskjaer, Paul Pogba’nın ocak transfer döneminde kulüpten ayrılmayacağında ısrar etti.

Fransız yıldız Pogba, bu sezon United için sadece altı kez oynadı ve ayak bileği yaralanması nedeniyle eylül ayından bu yana forma giymedi. 26 yaşındaki dünya yıldızı, geçtiğimiz yaz Real Madrid dedikoduları hakkında yeni bir meydan okuma olabileceğini söylemişti. Bunun üzerine sık sık ada basınında Paul Pogba’nın devre arasında Real Madrid’in yolunu tutmak istediği yazıldı.

Yaşanan sürecin aksine Solskjaer, Fransız orta saha oyuncusu hakkında “Ocak ayında satılmıyor, hayır” dedi. Pogba’nın geleceğini çevreleyen spekülasyona son vermek için neler yapması gerektiğini sorduğunu belirten Solskjaer, “Geri döndüğünde iyi oynadı ve yüzünde bir gülümseme vardı. Bir yıl önce buraya geldiğimde ona ne yapması gerekiyorsa onu yapmasını söyledim ve harika bir performans gösterdi. İyi oynadığı ve formda olduğu zaman dünyanın en iyi oyuncularından birine sahip olduğumuzu biliyoruz. Forma girmesi için zamana ihtiyacı var. O bizim için fark yaratacak ve bir yere gitmeyecek” dedi.

Leave a Comment