Smith: “Yenilmesi zor bir takım olduk!”

Tottenham deplasmanı için hazırlıklarını sürdüren Norwich City patronu Dean Smith, düzenlenen basın toplantısında düşüncelerini açıkladı.

Sakatlıklar hakkında Dean Smith: “Birkaç sakatlık şüphemiz var ve Mathias Normann’ın aramıza daha hızlı dönmesini umuyoruz. Önümüzdeki hafta Manchester United’a karşı oynayacağımız maç için yanımızda olmasını umuyoruz. Milot Rashica’nın hafif bir kasık sorunu olduğunu düşündük ama bir taramadan sonra daha belirgin görünüyor. Üç ila dört hafta sahalardan uzak kalacağını düşünüyoruz. Todd Cantwell ise Newcastle’dan döndüğümüzden beri bizimle antrenman yaptı. Artık Covid-19 sorunlarından kurtuldu, bu yüzden bizimle antrenman yapmasından mutluyuz.”

Takımı ve rakibi hakkında Dean Smith: “Sağlam bir başlangıç ​​oldu. Yenilmesi zor görünüyoruz ve Newcastle’ın çok fazla şansı olduğunu hatırlayamıyorum. İlk istek, yenmek için daha zor olmaktı ve bunu kesinlikle yaptık. Antonio Conte’ye ve onun yaptıklarına büyük saygı duyuyorum. İyi bir performans elde ettiğimizden emin olmalıyız. Onlar ciddi bir rakip.”

Kaynak: https://www.canaries.co.uk/