Smith: “Williams ve Aarons maç için müsait!”

Premier Lig’de kalma umutlarını tekrar canlandırmak isteyen Norwich City menajeri Dean Smith, Brentford maçı için düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Sakatlıklar hakkında Dean Smith: “Brandon Williams ve Max Aarons dün antrenman yaptı, bu yüzden ikisi de yarın için müsait olacak. Ozan Kabak bugün antrenman için kendini öne attı, ancak tam olarak durumu hakkında kesin bir şey söylemiyorum. Bu isimler dışında Adam Idah ve Andrew Omobamidele hala dışarıda olan iki kişi.”

Christoph Zimmermann’ın takıma dönüşü hakkında Dean Smith: “Zimmermann bir lider, her anlamda takımın daha fazlasına ihtiyaç duyduğu bir şey. Bournemouth maçından bu yana Liverpool karşısında ilk kez sahadaydı ve gerçekten iyi oynadı.”

Bir dönem çalıştırdığı Brentford hakkında Dean Smith: “Brentford’da üç harika yıl geçirdim. Her zaman gittikleri yönü görebiliyordunuz. O dönem asistanım olan Thomas’ı (Frank) Brentford baş antrenörü olarak görmek güzel.”

Christian Eriksen hakkında Dean Smith: “Herkes Christian’ın futbol oynadığını görmekten çok memnun. Güçlü bir kadroları var ve bunu bu sezon kanıtladılar. Eriksen son eklenti olarak iyi bir isimdi.”

Kaynak: https://www.canaries.co.uk/