Smith: “Sonuna kadar savaşmak istiyoruz!”

Düşme potasında yer alan iki takımın karşı karşıya geleceği maç için basının karşısına çıkan Norwich City patronu Dean Smith, Burnley maçı öncesi düşüncelerini paylaştı.

Oynanacak maç hakkında Dean Smith: “Burnley her puan için uğraşıyor ve bu durumda birçok kez bulundu. Çarşamba günü hak ettikleri bir galibiyet aldılar. Hiç küme düşmedim ve bunun devam etmesini istiyorum. Zor olacağını biliyorum ama yolun her adımında mücadele edeceğiz, sonuna kadar savaşacağız.”

Sakatlıklar hakkında Dean Smith: “Ozan Kabak, sezonun geri kalanında onu ekarte eden önemli bir hamstring yaralanması olduğu için kendi kulübünde tedavi görecek. Brandon Williams ve Lukas Rupp bugün antrenmana geri dönüyor. Umarım Max Aarons da öyledir.”

Genç forvet Jonathan Rowe’un forma şansı hakkında Dean Smith: “Bizim için Brighton’a karşı harika bir performans değildi, ancak iyi bir sonuçtu ve umarım bu maç öncesi biraz özgüven kazanabiliriz. Jonathan’ın Rowe’un yedek kulübesinden gelerek gösterdiği performansları şu ana kadar gerçekten iyiydi. Bunu maçın başından itibaren yapıp yapamayacağı konusunda bir karar vermeliyim, fazlası yok.”

Kaynak: https://www.canaries.co.uk/