Smith: “Sadece zor bir dönemden geçiyorlar!”

Brighton deplasmanına çıkmaya hazırlanan Norwich City patronu Dean Smith, maç için düzenlenen basın toplantısına katıldı.

Sakatlıklar hakkında Dean Smith: “Aarons ve Williams, Leeds’e karşı sakatlık yaşadılar. Brandon sahalara geri döndü ama bu maç onun için çok erken olabilir. Max ise son birkaç gündür hastaydı ve onun için de çok erken gibi gözüküyor. Adam Idah ve Andrew Omobamidele geri dönüşe şu an için yakın değiller, ancak Christoph Zimmermann iyi ve Grant Hanley tekrar formda. Bir an önce hepsinin tekrar aramızda olmasına ihtiyacımız var, oyuncular yaşadığımız tehlikenin ve neyin gerekli olduğunun gayet farkındalar.”

Ozan Kabak ve Joshua Sargent hakkında Dean Smith: “Ozan Kabak milli takım formasıyla İtalya’ya karşı bir diz sakatlığı geçirdi ve bu oldukça uzun vadeli bir sakatlığa benziyor. Joshua Sargent ise ayak bileğinde sorun yaşıyor, bu yüzden bugün ona bakıp nasıl olduğunu yakından göreceğiz.”

Brighton patronu Graham Potter hakkında Dean Smith: “Graham’ın Championship’teyken bir Premier Lig kulübü tarafından alındığını görmek sevindiriciydi. O gerçekten iyi bir koç ve gerçekten iyi bir birey. Şu an sadece zor bir dönemden geçiyorlar.”

Kaynak: https://www.canaries.co.uk/