Smith: “İşleri tersine çevirebiliriz!”

Everton ile karşılaşmaya hazırlanan Norwich City patronu Dean Smith, maç için düzenlenen basın toplantısında düşüncelerini paylaştı.

Sakatlıklar hakkında Dean Smith: “Çarşamba günü oynadığımız maçtan sakatlıkla dönen oyuncumuz olmadı. Todd Cantwell aynı şekilde Çarşamba ve Perşembe günleri takım antrenmanlarına geri döndü, kadroya girmek için hazır gözüküyor.”

Norwich City’e geldiği günden itibaren işlerin nasıl gittiği hakkında Dean Smith: “İşler tam olarak istediğimiz gibi gitmedi, bazı şeyleri daha farklı hayal ediyorduk ama bunu tersine çevirebileceğimize inanıyorum. Daha da önemlisi, oyuncuların da buna inanması gerekiyor.”

Everton hakkında Dean Smith: “Everton aslında sezona iyi bir başlangıç ​​yaptı ve değişiklikleri yeni bir menajerden almak zaman alıyor. Rafa’nın ligde yaptıklarına saygı duyuyorum. Burada uzun zamandır yoktu ve Everton’ın başına geçeli çok uzun zaman olmadı. İşleri daha da iyiye götürecektir.”

Kadro güncellemesi hakkında Dean Smith: “Mathias Normann her geçen gün oynamaya daha da yaklaşıyor. Sadece rehabilitasyonunu yapıyoruz. Billy Gilmour’un bu hafta sonuna kadar Chelsea’de kalması ve sonra bize dönmesi bekleniyor. Josh Sargent dün antrenman yaptı ve yarın takımda olacak. Lukas Rupp Almanya’dan döndü, onun müsait olması için iki ya da üç hafta olduğunu tahmin ediyorum. Andrew Omobamidele ise ilerliyor ve rehabilitasyonunu hızlandırmayı umuyoruz. Bundan sonra önümüzdeki Wolves’a ve Premier Lig maçına bakıyoruz.”

Max Aarons hakkında Dean Smith: “Max daha iyi olmak ve gelişmek istiyor. İyi bir çocuk ve iyi bir oyuncu. 22 yaşında 150 maça çıkmak büyük bir başarı. Önünde uzun bir kariyer var, bunu o da biliyor.”

Kaynak: https://www.canaries.co.uk/