Sezon sonuna dek devam dedi!

Tottenham, Jan Vertonghen ve Michel Vorm ile tamamlanacak olan sözleşmelerini pandemi nedeniyle uzayan sezonun sonuna dek uzattı. Tottenham ayrıca Danny Rose ve Kyle Walker-Peters’ın Newcastle ve Southampton’da kalacağını doğruladı.

Her iki oyuncunun da sözleşmelerinin Haziran sonunda sona ermesi gerekiyordu, ancak yeni yapılan anlaşmalar ile oyuncuların bu sezonu tamamlaması sağlandı. Belçikalı savunma oyuncusunun sezonun geri kalanını görüp görmeyeceği konusunda tereddütler yaşanmasına rağmen deneyimli oyuncu sezon sonuna dek takımda kalmayı kabul etti. 2012 yılında Tottenham’a katılan Vertonghen gelecek planlarında Tottenham’ın olmadığını söylememesine rağmen İspanya ve İtalya’dan ciddi teklifler aldığını doğrulamıştı. Oyuncunun temsilici De Mul yaptığı açıklamada, “Vertonghen için birçok ciddi teklif var” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz sezon Tottenham’dan ayrılan fakat bu sezon Lloris’in sakatlığının ardından takıma geri dönen Vorm da sezon sonuna dek Tottenham kadrosunda bulunmaya olumlu cevap verdi.

Leave a Comment