Ryan Fredericks, 2018’in geri kalanında oynayamayacak!

West Ham muhabiri Ryan Fredericks’in yaşadığı sakatlıktan dolayı 2018 yılını kapattığını duyurdu. 26 yaşındaki Fredericks, West Ham’ın Huddersfield ile 1-1 berabere kaldığı maçta sakatlık yaşamıştı.

Fredericks, Fulham’dan geçtiğimiz yaz bedelsiz olarak Hammers’a katılmıştı. Manuel Pellegrini’ni yönetimindeki West Ham’ın gerçekleştirdiği ilk transferdi.

Pellegrini’nin sakatlıktan dolayı yararlanamayacağı oyuncular arasına Fredericks’de katıldı. Fredericks, Manuel Lanzini, Andriy Yarmolenko, Winston Reid ve Carlos Sanchez, West Ham’ın sakatlıklardan dolayı verim alamayacağı isimler. West Ham’ı en derinden sarsan sakatlık ise Andriy Yarmolenko’dan gelmişti. Yıldız oyuncunun yaklaşık 6 ay sahalardan uzak kalacağı belirtilmişti.

Bu hafta sonu West Ham, Manchester City ile karşılaşacak. West Ham’da kaptan Mark Noble, Leicester maçında gördüğü kırmızı kartın cezasını tamamlayarak zorlu maçta formasına kavuşacak.

Sakatlıklardan başını kaldıramayan Londra temsilcisinde, forvet Andy Carroll ve orta saha oyuncusu Jack Wilshere’in iyileşme süreçlerini tamamlamalarının ardından takıma katılmaları bekleniyor.