Roma bonservisleri istiyor!

Roma patronu Paulo Fonseca, takımında kiralık olarak forma giyen Chris Smalling ve Henrikh Mkhitaryan’ın sezon sonunda bonservislerinin alınmasını istediğini söyledi.

Sky Sports’a açıklamalarda bulunan Fonseca, iki oyuncunun da Roma için fazlasıyla yararlı isimler olduğunu vurguladı. Fonseca, “Chris harika, harika bir adam, o bir profesyonel. İtalyan futboluna uyum sağlamak onun için çok kolaydı. O herkesin kulüpteki sevdiği bir çocuk. Chris’in kalmasını istiyorum. Konuşuyoruz. Manchester United’daki durumdan dolayı bunun mümkün olup olmadığını bilmiyorum, ama Chris’in burada kalması için çalışıyorum. O bizim için önemli bir oyuncu. Tüm bu nedenlerden dolayı Chris kalırsa çok mutlu olurum. Bu sezon boyunca Mkhi bazı dönemlerde yaralandı ama şimdi geri dönüyor ve kalitesini kanıtlıyor. Bakalım. O sahada harika kararlar alan bir oyuncu ve ben de Mkhi’yi ekibimizde tutmak istiyorum.” diye konuştu.

Bu sezon Chris Smalling tüm kulvarlarda 26 kez Roma formasını terletirken, Mkhitaryan ise 12 Serie A maçında görev aldı ve rakip fileleri 5 kez sarstı. Sezon sonu Arsenal ve Manchester United’ın oyuncuları bonservisi ile göndermesi bekleniyor.

Leave a Comment