Rodgers: “Odak noktamız sahadaki performans!”

Southampton maçı için basın toplantısına katılan Leicester City patronu Brendan Rodgers, kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

Çıkan transfer söylentileri hakkında Brendan Rodgers: “Her menajer size bunun her zaman zor bir dönem olduğunu söyleyecektir. Bu oyuncuların bazıları çok genç ve bu durumu hiç yaşamamışlar. Dolayısıyla bu konuların üzerine orada bir aksama olabilir, ancak bizim düşüncemiz takımın odak noktasını sahada tutmaktan geçiyor. Bizim için önemli olan şey bu, belirttiğim gibi odak noktamız sahadaki performans!”

Chelsea ile anılan Wesley Fofana hakkında Rodgers: “Düşüncemiz onun hala Leicester City oyuncusu olduğuna yönelik. Birkaç kez onun satılık olmadığını söyledim ve kulüp de bunu açıkça belirtti, şu an burada bulunuyor, o kesinlikle bizim oyuncumuz.”

Transfer planları hakkında Brendan Rodgers: “Her menajer kadrosunu güçlendirmek ister. Kesinlikle diğer menajerlerden bir farkım yok ama bunu yapamıyorsak, o zaman geçmiş tecrübelerim bana sahip olduğum oyunculara konsantre olman gerektiğini söylüyor. Bildiğiniz gibi burada harika oyuncularımız var.”

Marc Albrighton’ın ikinci kaptanlık rolüne getirilmesi hakkında Rodgers: “Ona baktığınızda modern bir oyuncudan beklediğiniz her şeyi gösterebiliyor. Takımımızda Jonny ve Marc gibi her geçen gün gerçekten harika standartlar belirleyen iki harika profesyonel var. Onun bu role gelmesi bizim için pek şaşırtıcı değil.”

Kaynak: https://www.lcfc.com/