Rodgers, “Maddison hakkında söylenenler yanlış!”

Leicester City menajeri Brendan Rodgers, takımı için fazlasıyla önemli olan James Maddison’ın yaşadığı olayları değerlendirdi ve oyuncusuna sahip çıktı.

İngiltere Milli Takımı’ndan izin alarak eve gönderilen Maddison, İngiltere’nin Çekya’ya kaybettiği maç sırasında bir Leicester kumarhanesinde fotoğraflanmıştı. Durumun böyle olmadığını belirten ve hatasını kabul eden Maddison’ın ardından olay hakkında Brendan Rodgers’ta açıklamalarda bulundu. Rodgers, “Herkes onun bilerek hasta olduğunu ve bunu bahane ederek kumarhaneye gittiği yönünde. Olay böyle değil fakat o artık biraz daha dikkatli olması gerektiğini anladı” dedi.

Oyuncusunu savunan ve olayın gerçekliğine dikkat çeken başarılı teknik adam, “Onu uzun zamandır tanıyorum ve onun hakkında birçok haber çıkıyor. Anlatılan hikayelerin nereden geldiğini bilmiyorum. O fazlasıyla yetenekli bir oyuncu. Kendini geliştirmek için çabalıyor. Yeni şeyler öğrenmek istiyor, daha iyi olmak istiyor. Anlatılanlar gerçek olmasa bile onun önüne geçiyor” diye belirtti.

Leave a Comment