Rodgers: “Hiçbir garantimiz yok!”

Zorlu geçmesi beklenen Arsenal deplasmanı için basın toplantısına katılan Leicester City patronu Brendan Rodgers, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Arsenal’in yaptığı transferlerle daha da iyi bir konuma geldiğini belirten Rodgers: “Benim için Arsenal, gelen üç yeni isimle başka bir seviyeye geçti. Takıma gerçekten güven verdiler ve Mikel’e istediği gibi oynaması için gerekli araçları sunuyorlar. İyi bir sezon öncesi geçirdiler, aynı zamanda Crystal Palace karşısında gösterilen performansla sezona iyi başladılar. Onların daha da gelişim gösterdiğini görüyorum.”

Wesley Fofana’ya olan ilgi hakkında Brendan Rodgers: “Tüm takıma mesajımız çok net, gözünüz topun üzerinde olsun ve futbolunuza odaklanın! Etrafta çok fazla spekülasyon var ama bu benim görmediğim bir şey. Elbette bir şekilde grubu etkiliyor, ancak Wesley çok yetenekli bir oyuncu ve onunla ilgili düşüncelerimizi biliyor.”

Hamza Choudhury’nin kiralık olarak Watford kadrosuna katılmasını değerlendiren Rodgers: “Harika bir kulübe gidiyor ve eminim başarılı olacaktır. Takımın gerçekten değerli bir üyesiydi. İlerlemesi için daha fazla oynaması gerekiyor. Burada haftada sadece bir maçla sınırlı olacaktı ama artık orada daha fazla süre bulacak.”

Takımının henüz transfer yapmaması hakkında Rodgers: “Kulübün artık bazı oyuncuları transfer etmesi gerekiyor, bunun ne çıkacağını göreceğiz ama bu aşamada hiçbir garantimiz yok.”

Kaynak: https://www.lcfc.com/