Rodgers: “Bizim hakkımızda konuşulanlara inanmıyorum!”

Leicester City patronu Brendan Rodgers, Brentford maçı için katıldığı basın toplantısında birçok konu hakkında düşüncelerini paylaştı.

Leicester’ın sezon öncesi dönemini değerlendiren Brendan Rodgers: “Oyuncular mükemmeldi, oyuncular üzerinde çok fazla yoğunluk sağlayabildik. Bu süreç aslında dakikaları değerlendirmek ve taktiksel planlar hakkında bir şeyler üzerinde çalışmakla ilgiliydi. Bütün bunlara bakarsa boyunca çok, çok iyiydi.”

Brentford mücadelesi hakkında Brendan Rodgers: “Onlara karşı her zaman zor olacak, geçen sezon onlarla oynadığımız iki maçta da galibiyet aldık ama oldukça zordu. Destek bizim için çok önemli olacak, umarım taraftarlarımız arkamızda olur ve iyi bir başlangıç ​​yaparız.”

Jonny Evans’ın Leicester’ın yeni kaptanı olması üzerine Brendan Rodgers: “Jonny bu standardın ve bu takımın ortak değerlerini temsil ediyor. Soyunma odasında elde ettiği değerler ve antrenmandaki standartları konusunda ona büyük saygı duyuyoruz. Bu gayet doğal bir seçim.”

Kasper Schmeichel ayrılışı hakkında Rodgers: “O, kulübün gerçek bir simgesi. O çok önemli biri. Sahada, kulüp için muazzam bir oyuncu, son on yılda tüm büyük başarıların önemli bir parçası oldu. Saha dışında gerçekten iyi bir adam ve bunu yalandan söylemiyorum. Bizim için hep değerli kalacak.”

Potansiyel transferler hakkında Rodgers: “İşler biraz garip gözüküyor ama söylenenlere inanmıyorum. Daha önce kimsenin gelmeyeceğinden bahsetmiştim. Dediğim gibi bizim hakkımızda konuşulanlara inanmıyorum! Konsantrasyon tamamen burada bulunan oyunculardaydı. Bence her şey yolunda gözüküyor, hala birçok şeyi iyi yapabiliriz.”

Kaynak: https://www.lcfc.com/