Rangnick: “Zirveye döneceğimizden eminim!”

Ölü sezonu kapatmak için gün sayan Manchester United‘ın geçici menajeri Ralf Rangnick, Crystal Palace maçı için basın toplantısına katıldı.

Erik ten Hag ile olan iletişimi hakkında Ralf Rangnick: “WhatsApp üzerinden görüştük. Umarım hafta sonu ya da en geç Pazartesi günü yüz yüze görüşme şansımız olur. Onunla yüz yüze konuşmayı ve onu tanımayı dört gözle bekliyorum.”

Sakatlıklar hakkında Ralf Rangnick: “Hâlâ olumlu bir 11’e sahip olacağımızdan ve güçlü bir puanla sezonu bitireceğimizden eminim. Oyuncuların işleri doğru ve olumlu bir şekilde almak istediklerinden eminim, Konferans Ligi yerine Avrupa Ligi’nde oynamayı tercih edeceklerinden eminim. Bundesliga’yı alt yarıda bitiren ancak şimdi Şampiyonlar Ligi’nde olan Frankfurt’ta neler olduğunu gördünüz.”

Manchester United’ın geleceği hakkında Ralf Rangnick: “Hala bu kulüpte oynayacak kadar iyi bir çekirdek oyuncu olduğuna inanıyorum. Umarım gelecek sezon burada olurlar. Doğru oyuncuları getirirsek bu kulübü tekrar zirveye taşıyacağımızdan eminim. Belki bir pencerede mümkün değil, ancak sonraki iki veya üç transfer döneminde bunu yapabiliriz.”

Kaynak: https://www.manutd.com/