Ramsey için devler takipte!

Arsenal’in başarılı orta saha oyuncusu Aaron Ramsey hakkında transfer dedikoduları artıyor. Gallerli oyuncuyu takibe alan kulüpler arasında Juventus ve Milan’ın olduğu haberleri basında yer aldı.

Geçtiğimiz sezon bir başka Premier Lig ekibi olan Liverpool’dan Emre Can’ı bedelsiz olarak kadrosuna katan Juventus, Ramsey için de aynı tarifeyi düşünüyor. Arsenal’e yüklü bir bonservis bedeli ödemek istemeyen Torino ekibi, sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan yıldız oyuncuyu bedelsiz olarak kadrosuna katmak istiyor.

Arsenal ile Ramsey arasında yeni kontrat görüşmeleri devam etmesine rağmen bir sonuca varılmadı. Ocak ayına kadar yeni bir sözleşme imzalanmaz ise İngiltere dışı kulüpler Aaron ile görüşmelere başlayabilecek.

27 yaşındaki oyuncu 2008 yılında Topçular’a katılmıştı. Arsene Wenger yönetiminden sonra takımın başına geçen Unai Emery, Ramsey’in oyun sisteminde önemli bir role sahip olduğunu vurgulamıştı. Kulübe yakın kaynaklara göre tüm tekliflere rağmen yıldız oyuncunun takımda kalacağı düşünülüyor.