Raiola, “Pogba sadece United’a odaklı”

Paul Pogba’nın menajeri Mino Raiola, orta saha oyuncusunun şu anda sadece Manchester United için bir geri dönüş yapmaya odaklandığını ve transfer görüşmeleri için bir istek almadığını söyledi.

Adı zaman zaman transfer söylentilerine karışan ve formasından uzun zamandır uzak kalan Pogba için menajeri Mino Raiola; her şeyin yolunda olduğunu belirtti. Manchester United ile arasında geçen sıkıntılı süreçlere rağmen Pogba’nın takımda kalacağını her zaman vurguluyan diğer bir isim ise Ole Gunnar Solskjaer’idi. Geçmişte basına yaptığı açıklamalarda Pogba’ya güvenini her zaman dile getiren Norveçli teknik adam istediğini ulaştı gibi gözüküyor.

Fransız orta saha bu sezon sadece sekiz maçta görev alabildi ve 2019’un son aylarından itibaren sakatlık nedeniyle takımdan ayrı çalışıyor. Raiola; Pogba’nın önceliğinin United için sakatlıktan geri dönmek ve kulübün gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde yer alması için çaba göstermek olduğunu söyledi. Raiola Marca’ya yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

“Ekibe geri dönmek, sahada olmak ve gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istiyor. Sözleşmesi 2021 yılında son buluyor ve şu an için onun en önemli düşüncesi Manchester United. Sonrasında neler olacak şu an konuşamayız. Ona çok fazla ilgi vardı fakat bu transferler gerçekleşmedi. Geçen yıl artık önemli değil. Ne olacağını göreceğiz.”

Adı Manchester United ile anılan fakat Dortmund’a giderek kariyerini bir üst basamağıa çıkartan Haaland hakkında konuşan Raiola, “Onun bu sezon sonu Dortmund’da kalacağını düşünüyorum. Transfer söylentileri boşa çıkıyor” dedi.

Leave a Comment