Potter: “Taraftarların bizi desteklediğini biliyorum!”

West Ham ile karşılaşacak olan Brighton’da menajer Graham Potter, düzenlenen basın toplantısında düşüncelerini ifade etti.

West Ham hakkında Graham Potter: “West Ham’da iyi durumda olan çok sayıda hücum oyuncusu var. İyi kombinasyonları var ve orta sahayı domine ediyorlar. Neler yapabileceklerini az çok biliyoruz ve onların gücünün farkındayız.”

Sakatlıklar hakkında Potter: “Cumartesi gününden itibaren herkes iyi gözüküyor. Steven Alzate ve Danny Welbeck gittikçe oynamaya yaklaşıyor. Önümüzdeki birkaç hafta, onları takımla antrenman yaparken görmek istiyoruz. Aaron (Connolly) çekişme içinde. Sakatlık ve kendine güven nedeniyle biraz acı çekti. Henüz 21 yaşında. Bu oyuncular hala yeni şeyler öğreniyor ve hiçbir şey bitmiş değil.”

Geçtiğimiz maç taraftarların gösterdiği tepki hakkında Graham Potter: “Futbol duygusal bir oyundur. Takımın yuhalanacağı ve haklı olarak yuhalanacağı zamanlar elbette olacaktır. Sadece o gün ve o performansın bizim için en iyisi olmadığını düşündüm. Ama çoğunluk değildi, azınlıktı. Herkes ne yapmak istediğimizi biliyor, birkaç grup insanın tepkisini büyütmeyi doğru bulmuyorum. Taraftarlarımız her zaman gerçekten destekleyici oldular, ne yapmaya çalıştığımızı ve süreci anlıyorlar. Nasıl olduklarını ve nasıl davrandıklarını gördüm, deplasman desteği de inanılmazdı. Bize güvenmeye devam etmelerini istiyorum.”

Kaynak: https://www.brightonandhovealbion.com/