Potter: “Gerçek bir istek var!”

Hafta sonu oynanacak Liverpool maçı için kameraların karşına çıkan Brighton patronu Graham Potter, takımı ve rakibi hakkında açıklamalarda bulundu.

Sakatlık güncellemesi hakkında Potter: “Adam Webster’in durumu gayet iyi gözüküyor, oynaması için her şey yolunda gibi. Onun dün gece neler yapabileceğini yakından görme şansımız oldu ve onu maç boyunca takip ettik, durumu şu an için uygun gözüküyor ama her şeye rağmen nasıl toparlandığını incelememiz gerekiyor. Shane Duffy kesinlikle hafta sonu oynayabilir, Yves Bissouma ise maçtan sonra iyiydi, herhangi bir sorun yok. Maç için seçeneklerimiz var.”

Liverpool ile oynanacak maç hakkında Potter: “Anfield’ın kalabalık olması tamamen farklı bir atmosfer yaratıyor. Dünyanın en iyi takımıyla karşı karşıyayız. Çok iyi hücum ediyorlar ve Jürgen Klopp harika bir menajer. Ama baktığımız zaman bizim için de harika bir test, harika bir meydan okuma. Maçı dört gözle bekliyoruz.”

Takımı hakkında Potter: “Leicester City ile oynadığımız maça baktım ve nasıl saldırdığımızı gördüm. Gerçekten iyi olduğumuzu düşündüm. Belki de son zamanlarda akıllıca goller atmıyoruz ama bunu geliştirebiliriz, çocuklar her gün bunun için çalışıyor. Gerçekten çok çalışıyorlar. Bu tutarlı kalmakla ilgili ve takım kadrosunda gerçek bir istek var.”

Kaynak: https://www.brightonandhovealbion.com/