Potter: “Gelişimi sürdürmek en büyük zorluk!”

West Ham karşılaşmasıyla sezonu noktalamaya hazırlanan Brighton patronu Graham Potter, maç için düzenlenen basın toplantısına katıldı.

Sezonu nasıl tamamlamak istedikleri hakkında konuşan Graham Potter: “Maçı kazanmak ve sezonu güçlü bir şekilde bitirmek istiyoruz. Bu Pazar, ince farkları gösteren bir sürü oyun var. Bütün yılı görmelisiniz ama sezonu ilk on içinde bitirmek harika bir başarı olur. Zorluk takımı ve kulübü geliştirmeye devam etmekten geçiyoruz, puan çetelemizi geliştirmeye devam etmek bizim için en önemli zorluk.”

Sakatlıklar hakkında Graham Potter: “Enock Mwepu’nun kadroda olmasını bekliyoruz, maça başlayacağını sanmıyoruz ama kadroda olmasının en doğru gelişme olacağına inanıyoruz. Jeremy Sarmiento için ise şu an için erken olduğuna inanıyoruz, önünde zaman engeli var.”

Kontratlarla ilgili olarak Graham Potter: “Pascal Gross ve Danny Welbeck gelecek yıl için bir şeyler üzerinde anlaşmaya yakınlar, sadece formaliteler üzerindeler, ki bu harika. İyi bir yerdeyiz. Yaz transfer penceresini kontrol edemeyiz ama buna hazırız.”

Kaynak: https://www.brightonandhovealbion.com/