Potter: “Daha gidilecek çok yol var!”

Wolves ile karşılaşacak olan Chelsea‘de patron Graham Potter, katıldığı basın toplantısında düşüncelerini paylaştı.

Sakatlıklar hakkında Graham Potter: “Wesley’nin Fofana’nın dizi düşündüğümüz kadar kötü değil. AC Milan maçının ardından onun için endişelendik fakat tahmin ettiğimiz kadar kötü gözükmüyor. Birkaç hafta sahalardan uzak kalabileceğini düşünüyoruz, durumu çok kötü değil. Dönüşü ise muhtemelen rehabilitasyonunun nasıl gittiğine bağlı. Onun için uzun bir zaman çizelgesi koymak istemiyoruz ama elbette bir zamana ihtiyacı var. Onun dışında N’Golo takımla giderek daha fazla çalışma yapmaya başladı, hafta sonu için hala müsait değil ama ilerleme kaydetmeye devam ediyor.”

İlk dört için yeterli seviyede olup olmadıkları hakkında Graham Potter: “Sanırım beklediğiniz gibi ilk günden bugüne biraz ilerleme kaydettik ama daha gidilecek çok yol var. Bir sonraki maça odaklanmalıyız. İnanılmaz sayıda maçımız var, bu yüzden sezon sonunda ne olacağı hakkında çok fazla düşünmek yerine, sadece bir sonraki maça odaklanmayı tercih ediyoruz.”

Wolves’un menajersiz olması hakkında Graham Potter: “Bu konuda hiçbir fikrim yok. Odak noktam bize yönelik. Çok yetenekli oyuncuları var ve rakibin durumunu kontrol edemezsiniz. Az farkla kaybettikleri maçlarda yer aldılar ve zor bir maç bekliyoruz. Tarihsel olarak Wolves ile oynamak her zaman önemli bir meydan okumadır.”

Kaynak: https://www.chelseafc.com/