Potter: “Arsenal’e karşı galibiyet istiyoruz!”

Arsenal deplasmanına çıkmaya hazırlanan Brighton‘da menajer Graham Potter, maç için katıldığı basın toplantısında özel düşüncelerini paylaştı.

Sakatlıklar hakkında Graham Potter: “Adam Webster biraz ilerleme kaydetti, işin içinde olabilir. Adam Lallana da takıma dahil olmak için olumlu bir adım attı. Bu gelişmeler dışında, hemen hemen eskisi gibiyiz.”

Geçtiğimiz hafta oynanan Norwich City maçı hakkında Graham Potter: “Premier Lig’de geçirdiğim süre boyunca bundan daha fazla baskın performans düşünemiyorum. Mağlubiyet akışını durdurmak önemliydi, elbette yeterli sayıda gol bulamadık ama şimdi bu performansın üzerine yeni şeyler inşa etmemiz gerekiyor.”

Eski oyuncusu Ben White hakkında Graham Potter: “Ben çok fazla ilerleme kaydetti, kendisini ve Arsenal’deki personeli tebrik ediyorum. Kesinlikle ileriye doğru bir adım attı. Kalitesini ve takıma neler kattığını görebilirsiniz.”

Arsenal hakkında Graham Potter: “Arsenal sezon ilerledikçe daha da güçlendi. Şampiyonlar Ligi’ne ulaşmak için baskıları var ama biz de baskı hissediyoruz. Onlara karşı sahadan üç puan istiyoruz.”

Kaynak: https://www.brightonandhovealbion.com/