Pogba yeni sözleşmeyi bekliyor!

Manchester United’ın her transfer dönemi olay yaratan oyuncusu Paul Pogba, geleceği hakkında karar vermek için Avrupa Ligi’nin tamamlanmasını bekliyor.

Geçtiğimiz iki sezondur adı her transfer döneminde Real Madrid ve eski kulübü Juventus ile anılan Pogba, Bruno Fernandes’in Manchester’a taşınmasının ardından Kırmızı Şeytanlar’a daha ılımlı yaklaşıyor. Tüm dedikodulara rağmen Paul Pogba’nın Avrupa Ligi kampanyası sona erdiğinde Manchester United ile sözleşme görüşmelerine başlamasını bekleniyor.

Sözleşmesinin son senesine giren Fransız yıldız, geçtiğimiz sezonların aksine Manchester United ile yeni sözleşme imzalamak için istekli davranıyor. Sky Sport’tan Dharmesh Sheth, Pogba’nın durumunu değerlendirdi. Dharmesh Sheth, “Pogba United’da mutlu ve Avrupa Ligi kampanyaları sona erdiğinde kontrat görüşmeleri başlatmalarını bekliyor. Şu anki anlaşması önümüzdeki yaz bitiyor, ancak United her zaman olduğu gibi bir yıl opsiyonu ekliyor ve böylece ücretsiz transferlerle yakalanmıyorlar. Pogba söz konusu olduğunda, tüm taraflar masayı dolaşmaya istekli görünüyor. Alexis Sanchez’in gidişiyle açılan maaş boşluğu kulübe artı yazıyor. Şu an tek düşünmeleri gereken şey Jesse Lingard’ın ayrılışını sağlamak olacaktır” dedi.

Leave a Comment