Pogba, “Liverpool hak ediyor!”

Manchester United’ın yıldız orta saha oyuncusu Paul Pogba, Liverpool’un bulunduğu konumu hak ettiğini ve bu başarının tebrik edilmesi gerektiğini söyledi.

Geçtiğimiz sezon başlayan ve hala devam etmekte olan Manchester United ile yaşadığı problemler nedeniyle futboldan fazlasıyla uzak kalan Pogba; “Bir Manchester United oyuncusu olarak ve aramızdaki rekabetten dolayı onların şampiyon olmasına sevinemeyiz. Bizden başka kimsenin kazanmasını istemiyoruz ama bir futbol aşığı ve rakip takıma saygılı bir oyuncu olarak, bugün bulundukları yerde olmayı hak ettiklerini söylemeliyim. Herkesten çok ilerideler, bu sezon ligde henüz tek bir maç bile kaybetmediler. Premier Lig kupasında zaten bir elleri var sadece almayı bekliyorlar. Şampiyonlar Ligi’ni kazandıkları ya da Real Madrid’e kaybettikleri sezondan daha iyi durumdalar” ifadelerini kullandı.

Ayrıca sakatlığı nedeniyle formasından uzak kalan Paul Pogba, pazartesi günü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sahalara dönmek için çok az bir süre kaldı mesajı verdi.

Leave a Comment