Pogba hiçbir yere gitmiyor!

Fransız yıldız Paul Pogba’nın menajeri Mino Raiola, oyuncusunun bu yaz Manchester United’dan ayrılmayacağını açıkladı.

İtalya’da Sky Sports ile yaptığı röportajda Raiola, Pogba’nın Manchester United için kilit bir oyuncu olduğunu ve kesinlikle bu yaz takımda kalacağını vurguladı.

Paul Pogba’nın United ile olan sözleşmesinin tamamlanmasına bir sene kaldı. Başarılı orta saha ile Real Madrid ve Juventus ilgileniyordu. Tüm bu gelişmelerle ayrılık dedikodularının başlamasına rağmen Mino Raiola, Pogba’nın yakın bir zamanda Manchester United ile tekrar masaya oturacağını söyledi.

Sözlerinde ayrılık mesajları vermeyen ve gelecek için umutlu konuşan Raiola, “Pogba United’da kalıyor ve sanırım sözleşmesini uzatmak istiyorlar. Önemli bir projenin merkezinde, bu yaz onun için herhangi bir teklif kabul etmeyeceklerdir. Geçtiğimiz yıllarda bile Manchester United, Pogba’dan uzaklaşma konusunda görüşmeler başlatmaya asla istekli değildi. Tartışma yaratacak türden bir adam değil. Özellikle böyle bir anda sakin olmamız gerekiyor ve nasıl gideceğini göreceğiz. Sözleşmeyi yenilemek için çok sakince, stressiz görüşeceğiz. Görüşmelerimize devam edeceğiz” diye konuştu.