Pochettino, “Oyuncularıma güveniyorum!”

Tottenham teknik direktörü Mauricio Pochettino, kötü bir dönem geçirmelerine rağmen kadroya inandığı için Ocak ayında kulüpte herhangi bir transfer faaliyeti olacağına inanmadığını söyledi.

Watford maçı öncesi kameraların karşısına geçen Pochettino, içinde oldukları durumun kötü olmasına rağmen oyuncularına inandığını vurguladı. Geçtiğimiz aylarda Ocak ayının bazı şeyleri düzeltmek için doğru bir zaman olduğunu savunan Pochettino, bugün yaptığı açıklamalarda tersini savundu. Mauricio, ” ahip olduğumuz oyunculara inanıyorum, bugün Tottenham’da bulunan oyunculara inanıyorum. Tüm görüşlere saygı duyuyorum fakat ben oyuncularımın kalitesine ve yeteneğine güveniyorum. Akıllarından geçenleri gerçekleştirmek için zor bir dönemden geçiyoruz ve onların savaşacak güçlerinin olduğunu biliyorum” dedi.

Sözlerine devam eden Mauricio, “Şu an oyuncularımın cevap vermesinin tam zamanı. Zor zamanlar geçirsek bile güvenimiz hala iyi. Onlara yüzde 200 güveniyorum, maçları tersine çevirmemiz gerekiyor ve bunu yapacağız” diye konuştu.

Leave a Comment