Parker taraftarların desteğinden güç alıyor!

Fulham menajeri Scott Parker çarşamba akşamı Craven Cottage’da Brighton & Hove Albion ile karşılaşmaya hazırlanırken sezonun geri kalanının hiç kolay olmayacağını belirtti.

Brighton maçı için düzenlenen basın toplantısında gelecek fikstürü değerlendiren Scott Parker, yarın karşılaşacakları Brighton hakkında da düşüncelerini dile getirdi. Parker, “Graham’a hayranlık duymaktan başka bir şey yapmıyorum; oynayışına, orada yaptıklarına ve Swansea’da yaptıklarına hayranlık duyuyorum. Brighton çok iyi bir kulüp. Açıkçası şu an geçen seneye oranlar hak ettikleri yerde değiller fakat herkes onların tüm takımlara sorun yaratabileceğinin farkında. Çok önemli bir menajere ve oyun yapısına sahipler. Yarın akşam bizim için zor bir oyun olacak, bunu anlıyoruz. Bir süredir Premier Lig’de olan bir takım ve son birkaç yıldır biraz istikrar kazandılar. Çok iyi bir menajere sahip köklü bir Premier Lig takımı, bu yüzden yarın zor bir karşılaşma olacak” ifadelerini kullandı.

Takımının Liverpool karşısındaki iyi oyunun ardından Brighton maçında da aynı ivmeyi sürdürmesi halinde düşme potasından uzaklaşabileceği hakkında sorulan soruya Parker, böyle planlar için erken olduğunu belirtti. Parker, “Henüz çok erken, ancak tabloya bakınca nerede olduğumuz ve nereye gidebileceğimiz konusu benim için büyük bir endişe ya da odak noktası değil. Benim için ana odak noktası ister Brighton, ister Liverpool, ister Manchester City olsun sadece maçlara odaklanmak ve puanlar almak. Her zaman bunu başarmak için sahaya çıkıyoruz. Bu başka bir büyük oyun, ancak bu yıl bizim için her oyun, tıpkı sonuncusu gibi devasa olacak ve bundan sonraki oyun yine böyle olacak. Bulunduğumuz yolu seviyorum ve bu şekilde devam etmek istiyorum” yanıtını verdi.

“LIVERPOOL MAÇININ BAŞARISI TARAFTARLARA AİT”

Liverpool maçıyla taraftarlarına kavuşan Fulham’da Parker, alınan sonuçta taraftarlarının da etkisi olduğunu hatırlattı. Parker, “Size karşı dürüst olacağım ve Liverpool karşısındaki performansımızla birçok övgü aldık fakat bunun temelinde kesinlikle taraftarlar vardı. İçinde bulunduğumuz iklim bu. Bu zamanda her şey çok belirsiz, işler çok çok hızlı değişiyor, bunu hepimiz yaşıyoruz ve anlıyoruz. Ama yalan söyleyemem, bu çok çok hayal kırıklığı yaratıyor çünkü bu sezonda bizim bulunduğumuz yerde, ihtiyacımız olan yardım onlardan gelecek, bizim için ekstra adam olacaklar. Bunun için içim kırıldı, hayranlar için de içim kırıldı. Onların sürekli yanımızda olmasını istiyorum” diye konuştu.

Kaynak: https://www.fulhamfc.com