Old Trafford’un büyüsü Bilic’i heyecanlandırıyor!

Baggies patronu Slaven Bilic, hafta sonu Manchester United ile Old Trafford’da karşılaşma fırsatlarından dolayı oldukça sevinçli olduğunu söyledi.

Bu sezon Premier Lig’e geri dönen ve gösterdiği performansla taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan West Bromwich, hafta sonu Old Trafford’da Manchester United karşılaşmaya hazırlanıyor. Gösterilen olumsuz performansın sonucunda takımdan ayrılacağı dedikoduları çıkan Slaven Bilic, düzenlediği basın toplantısında oynanacak maç hakkındaki düşüncelerini belirtti.

Tottenham karşısındaki performanslarını tekrarlamaları durumunda ilham verici bir galibiyet alabileceklerine inandığını söyleyen Bilic, “Oraya gidip orada kazanmak çok büyük olur. Manchester United, Old Trafford’da! Zor mu? Evet, elbette zor ama oraya gidip olumlu bir sonuç alabileceğimize inanmalıyız. Küçükken oynamayı hayal ettiğiniz stadyumlardan biri ve eminim ki oyuncularımız da aynı şekilde hissediyor. Cumartesi günü orada oynama şansları var ve iyi bir performans sergilemek, iyi bir sonuç almak isteyecekler. Her oyunda bir şansınız vardır. Bazı oyunlarda diğer oyunlardan daha büyük bir şansınız olacaktır, ancak her zaman bir şansınız olacak. Yapmanız gerekeni yaparsanız ve sonra biraz ilham alırsanız veya diğer taraftan biraz dalarsanız, bir sonuç alabilirsiniz. İnanmamız gereken şey bu, ama aynı zamanda tüm oyun için çok çalışmalıyız” dedi.

Hafta sonu oynanacak zorlu maç öncesi rakibini değerlendirlen Bilic, “United, Premier Lig’de elbette iç sahadaki maçını kazanmaya çalışacak. Everton’a karşı iyi oynadılar ve yenilgiden geri döndüler. Seviyeleri için tutarsız bir başlangıç ​​yaptılar. Olmak isteyecekleri konumda değiller. Bazı birinci sınıf oyuncuları var, ancak tutarsızlar ve bu bizim şansımız olabilir. Onları analiz edip videolarını izleyeceğiz ve hazırlığımızı yapacağız, ancak kendi işimizin ne olacağına ve oyunu nasıl kazanabileceğimize odaklanmalıyız” diye konuştu.