Nuno Santo: “Sorunlar bir gecede silinmiyor!”

Tottenham Hotspur patronu Nuno Espirito Santo, Aston Villa maçı için düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Rakibi ve oynanacak maç hakkındaki görüşleriyle basın toplantısına başlayan Nuno Santo, takımının durumu hakkında önemli mesajlar verdi. Nuno Espirito Santo, “Avrupa Konferans Ligi’nde Mura’ya karşı alınan galibiyet birçok şeyi değiştirmiyor, sahip olduğumuz sorunları silmiyor. Herkesi hafta sonuna hazırlamak için iyi bir ruh halindeyiz, ama dediğim gibi o maç herhangi bir şeyi değiştirmiyor. Pazar çok iyi bir rakibe karşı farklı bir maç olacak. Yetenekli bir kadroları ve çok iyi bir menajerleri var, bu yüzden önümüzde zorlu bir görev var, ancak her şeye hazır olacağız. Ev faktörü bizim için çok önemli olacak. Taraftarımızın ve atmosferin desteğiyle yüzleşmeye hazırız” dedi.

Kendisine gelen eleştirilerle sözlerini sürdüren Nuno Santo, “Futbol ne ise odur. Eleştiri, profesyoneller olarak hazır olmamız gereken bir şeydir. Eleştirileri anlıyorum, ama bu benim odak noktam değil. Odak noktam takımı hazırlamak, oyunculara yardımcı olacak çözümler bulmak. Benim odak noktam bu. Kariyerim boyunca çok eleştiri aldım, çok güzel sözler ve övgüler de aldım ama değişen bir şey olmadı. Aynı kişi olmaya devam ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: https://www.tottenhamhotspur.com/