Newcastle taraftarları protestoya hazırlanıyor!

Newcastle taraftarları, West Ham maçında kulüp sahibi Mike Ashley’i protesto etmeye hazırlanıyor. Taraftarlar, kulüp sahibi Mike Ashley’i protesto etmek için cumartesi günü St James ‘Park’a yürüyüş planlıyorlar.

Taraftar grubu “The Magpie Group”, başarısız yatırımları ve etkisiz transferlere dur demek için taraftarları beraber hareket etmeye davet etti. Kulübün zor zamanlar geçirdiğini ve kötü yatırımlara dur demek için herkesin katılımına ihtiyaç olduğunu duyuran taraftar grubu kulüp yönetimini harekete davet etti.

Grup, yatırım eksikliğinden memnun değil ve gelecek transfer döneminde harekete geçmek için çağrıda bulunuyor. Newcastle yöneticisi Rafael Benitez geçtiğimiz günlerde, oyuncuları kulübe katmak için kararlı olmaları gerektiğini belirtmişti.

Benitez’in öğrencileri son üç maçını kazandı. Pazartesi gecesi Burnley’i 2-1’i yenerek Premier Lig’de 13. sıraya yükseldi. Taraftar gurubu The Magpie Group, “Rafa’nın Newcastle kariyerinde en önemli transfer dönemini geçirmesi gerekiyor. Şimdi harekete geçmeliyiz.” açıklamasında bulundu.

Kaynak: www.skysports.com