Newcastle patronu yoğun fikstüre rağmen istekli!

Newcastle United menajeri Steve Bruce, son haftalardaki yoğun ve zorlu fikstrülerinin devam edeceğini bildiğini, bu durumun üstesinden gelebilecek güce sahip olduklarını söyledi.

Bu akşam oynanacak olan Bournemouth maçıyla son 11 günde dördüncü maçına çıkacak olan Newcastle United için Steve Bruce durumu değerlendirdi. Bruce, “Hepimiz aynı şeyleri söyleyeceğiz, bunu biliyorum. Dönem şu an taze ve diri oyuncuları oynatmamız için bir işaret. Bence bu en önemli şey. Hepimiz aynı gemideyiz ve rakiplerimizde bizim gibi aynı durumlardan geçiyorlar. Kalan maçlar zorlu ve yoğun bir fikstürle karşımız geliyor. Durmak yerine sahada gücümüzü göstermeliyiz. Maçları bekliyoruz” dedi.

Oynanacak olan Bournemouth maçı hakkında da konuşan Bruce, “Maçların seyircisiz oynanması işimiz biraz kolaylaştırıyor fakat Bundesliga’da olduğu kadar farkın olduğunu sanmıyorum. Ev sahibi takımlar yine gücünü göstermekte ısrarcılar. Bournemouth zor bir dönemden geçiyor olabilir ama sahada ellerinden gelenin fazlasını sunacaklarına eminim. En alt takımlara ve en iyi takımlara karşı bazı büyük oyunlarımız var, bu yüzden Bournemouth’un mücadelesine hazır olalım çünkü birkaç puan için umutsuzlar. Belli bir seviyeye sahibiz, burası Newcastle. Kendimize altı ya da yedi oyunla gerçekten iyi bir konuma ittik. Son beş yıldır 42 puan gibi bir ortalama elde ettik. Bunun üstüne çıkabilmek için oynamaya devam edeceğiz.”

Leave a Comment