Moyes: “Noble soyunma odasında özlenecek!”

West Ham patronu David Moyes, Manchester City maçı için katıldığı basın toplantısında kişisel düşüncelerini paylaştı.

Mark Noble’ın iç sahadaki son maçı hakkında David Moyes: “Eminim bu Mark ve ailesi için çok duygusal olacaktır. Böyle bir kariyeri bir kulüpte yapmak büyük bir başarı. Bu pek çok kişi tarafından yapılmadı, Mark’a ve kariyeri boyunca kendini yönetme biçimine büyük saygı duyuyorum. Genel olarak duygusal olacağına eminim ama sonunda geriye dönüp baktığında gerçekten iyi bir kariyere sahip olduğunu düşünecek. O çok büyük bir isimdi. Pandemi sırasında olan her şeyde büyük bir rol oynadı ve geldiğimde bana çok yardımcı oldu. Bana neyin gerekli olduğu konusunda bir fikir verdi ve gerçekten iyi bir yardımcıydı. Her zaman böyle insanlara ihtiyacınız var. Gelecek yıl soyunma odasında kesinlikle özlenecek.”

Declan Rice hakkında David Moyes: “Umarım daha iyi olmaya devam eder. İçinde çok fazla gelişme var. Liderlik konusunda Mark Noble’dan çok şey öğrenmiş olacak. O genç bir adam ve deneyimle daha iyi hale gelecek. Şu anda West Ham’ın kaptanlığını yapıyor, bu yüzden kesinlikle bu çizgiyi aşıyor.”

West Ham’ın son takım haberleriyle ilgili David Moyes: “Muhtemelen ilk kez hazırlanmak için tam bir hafta geçirdik ve bunu dört gözle bekliyoruz. İyi bir takıma karşı zor bir maça çıkacağız ama umarım maç için hazır olabiliriz. Benrahma biraz soru işareti. Biraz hafif koşu yapıyor, bu yüzden belki düşündüğümüz kadar kötü değildir, ama formda olup olmadığından emin değilim. Yarın göreceğiz. Ayak bileği yaralanması yaşıyor. Michail Antonio ve Craig Dawson ise bugün antrenman yaptılar. Sanırım iyi olacaklar.”

Kaynak: https://www.whufc.com/